07 Mars 19:00 | INVIGNING | Sveabiografen, Ed |
07 Mars 19:00 | Iskariot Invigning | Sveabiografen, Ed |
08 Mars 14:00 | Guldkompassen | Folkets Hus, Mustadsfors |
08 Mars 15:00 | Snuttefilmer | Sveabiografen, Ed |
08 Mars 15:00 | Arn - Tempelriddaren | Folkets Hus, Långed |
08 Mars 15:00 | Bee Movie | Bäckegården, Bäckefors |
08 Mars 16:00 | Ciao Bella | Högsäters Bygdegård |
08 Mars 16:00 | Darling | Sveabiografen, Ed |
08 Mars 16:00 | Asterix på Olympiaden | Odéon, Bengtsfors |
08 Mars 17:00 | Den nya människan | Folkets Hus, Mustadsfors |
08 Mars 18:00 | This is England | Sveabiografen, Ed |
08 Mars 18:00 | Jane Austen Book Club | Färgelanda Bio (Allhem) |
08 Mars 19:00 | I am legend | Odéon, Bengtsfors |
08 Mars 19:30 | Lady Chatterley | Folkets Hus, Mustadsfors |
08 Mars 21:30 | National Treasure 2 | Odéon, Bengtsfors |
09 Mars 14:00 | Får jag lov - till sista dansen | Sveabiografen, Ed |
09 Mars 15:00 | Alvin o Gänget | Folkets Hus, Långed |
09 Mars 15:30 | Asterix på Olympiaden | Sveabiografen, Ed |
09 Mars 16:00 | På smällen | Folkets Hus, Mustadsfors |
09 Mars 16:00 | Hairspray | Högsäters Bygdegård |
09 Mars 16:00 | Bee Movie | Odéon, Bengtsfors |
09 Mars 18:00 | Juno | Sveabiografen, Ed |
09 Mars 18:00 | Arn - Tempelriddaren | Färgelanda Bio (Allhem) |
09 Mars 18:30 | Underbar och älskad av alla | Odéon, Bengtsfors |
09 Mars 19:00 | American gangster | Bäckegården, Bäckefors |
09 Mars 19:00 | This is England | Folkets Hus, Mustadsfors |
09 Mars 19:00 | Eastern promises | Folkets Hus, Långed |
09 Mars 20:00 | National Treasure 2 | Sveabiografen, Ed |
09 Mars 21:00 | Persona non grata | Odéon, Bengtsfors |
10 Mars 11:00 | Jane Austen Book Club Barnvagnsbio | Sveabiografen, Ed |
10 Mars 17:30 | Får jag lov - till sista dansen | Odéon, Bengtsfors |
10 Mars 19:00 | Solstorm | Bäckegården, Bäckefors |
10 Mars 19:00 | Miss Potter | Högsäters Bygdegård |
10 Mars 19:00 | Hairspray | Folkets Hus, Mustadsfors |
10 Mars 19:30 | Juno | Odéon, Bengtsfors |
11 Mars 17:00 | Iskariot | Odéon, Bengtsfors |
11 Mars 18:30 | Direktören för det hele | Sveabiografen, Ed |
11 Mars 19:00 | Blood Diamond | Högsäters Bygdegård |
11 Mars 19:00 | Du levande | Folkets Hus, Mustadsfors |
11 Mars 19:00 | Charlie Wilson's war | Folkets Hus, Långed |
11 Mars 19:30 | Ond aning | Odéon, Bengtsfors |
11 Mars 20:30 | Eastern promises | Sveabiografen, Ed |
12 Mars 14:00 | Underbar och älskad av alla | Odéon, Bengtsfors |
12 Mars 17:00 | Juno | Odéon, Bengtsfors |
12 Mars 18:30 | Tillsammans är man mindre ensam | Sveabiografen, Ed |
12 Mars 19:00 | Charlie Wilson's war | Odéon, Bengtsfors |
12 Mars 19:00 | Försoning | Folkets Hus, Mustadsfors |
12 Mars 20:30 | Emmas lycka | Sveabiografen, Ed |
12 Mars 21:30 | Aliens vs predator 2 | Odéon, Bengtsfors |
13 Mars 17:30 | Tillsammans är man mindre ensam | Odéon, Bengtsfors |
13 Mars 18:30 | Kid Svensk | Sveabiografen, Ed |
13 Mars 18:30 | Arn - Tempelriddaren Paviljongen, Nössemark | Sveabiografen, Ed |
13 Mars 19:00 | Elizabeth - The golden age | Bäckegården, Bäckefors |
13 Mars 19:00 | Darling | Högsäters Bygdegård |
13 Mars 19:00 | Det sjunde inseglet | Folkets Hus, Långed |
13 Mars 19:30 | Saw 4 | Odéon, Bengtsfors |
13 Mars 20:30 | Falskmyntarna | Sveabiografen, Ed |
14 Mars 17:00 | Kitty o Hollywoodmysteriet | Odéon, Bengtsfors |
14 Mars 18:00 | Waitress | Sveabiografen, Ed |
14 Mars 18:00 | Bee Movie | Färgelanda Bio (Allhem) |
14 Mars 18:00 | Surf's up | Folkets Hus, Mustadsfors |
14 Mars 19:00 | American gangster | Högsäters Bygdegård |
14 Mars 19:30 | Försoning | Odéon, Bengtsfors |
14 Mars 20:00 | Mordet på Jesse James | Folkets Hus, Mustadsfors |
14 Mars 20:00 | Hot Fuzz | Sveabiografen, Ed |
14 Mars 20:00 | Filmfestivalgöken | Folkets Hus, Långed |
14 Mars 22:00 | No country for old men | Odéon, Bengtsfors |
14 Mars 22:30 | 1408 | Sveabiografen, Ed |
15 Mars 14:00 | Morgan Pålsson - Världsreporter | Odéon, Bengtsfors |
15 Mars 15:00 | Sicko | Sveabiografen, Ed |
15 Mars 15:00 | Förtrollad | Folkets Hus, Långed |
15 Mars 15:00 | Surf's up | Bäckegården, Bäckefors |
15 Mars 16:00 | Pirret | Högsäters Bygdegård |
15 Mars 16:00 | Trångt i kistan | Odéon, Bengtsfors |
15 Mars 18:00 | No country for old men | Sveabiografen, Ed |
15 Mars 18:00 | Tillsammans är man mindre ensam | Färgelanda Bio (Allhem) |
15 Mars 19:00 | La vie en rose | Folkets Hus, Mustadsfors |
15 Mars 21:30 | PUB i B-salen med levande musik | Folkets Hus, Mustadsfors |
15 Mars 22:30 | Resident Evil | Odéon, Bengtsfors |
16 Mars 14:00 | Lilla spöket laban -Spökdags | Odéon, Bengtsfors |
16 Mars 15:00 | Darling | Folkets Hus, Mustadsfors |
16 Mars 15:00 | Morgan Pålsson - Världsreporter | Folkets Hus, Långed |
16 Mars 15:00 | Arn - Tempelriddaren | Sveabiografen, Ed |
16 Mars 15:30 | Bang o Världshistorien | Odéon, Bengtsfors |
16 Mars 16:00 | Stardust | Högsäters Bygdegård |
16 Mars 17:30 | Cassandra's dream | Odéon, Bengtsfors |
16 Mars 17:30 | Surf's up | Sveabiografen, Ed |
16 Mars 18:00 | National Treasure 2 | Färgelanda Bio (Allhem) |
16 Mars 19:00 | No country for old men | Folkets Hus, Långed |
16 Mars 19:00 | 1408 | Bäckegården, Bäckefors |
16 Mars 19:30 | Mordet på Jesse James | Sveabiografen, Ed |
16 Mars 20:00 | The stranger inside | Odéon, Bengtsfors |